رهگیری مرسولات

رهگیری مرسولات

مرسولات خود از طریق شرکت های طرف قرار داد بنان کالا رهگیری نمایید.

 

1 _ تیپاکس

مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 24 الی 72 ساعت تحویل بگیرند . سفارشاتی که تا قبل از ساعت 13 ثبت شود همان روز ارسال خواهد شد و همچنین تمامی سفارشاتی که بعد از ساعت 13 ثبت شده باشد در اولین روز کاری بعد از ثبت مرسوله ارسال خواهد شد.

 

جهت رهگیری مرسولات ارسال شده توسط  تیپاکس بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 

پست تیپاکس

 

2 _ چاپار

مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 1 الی 4 روز تحویل بگیرند . سفارشاتی که تا قبل از ساعت 13 ثبت شود همان روز ارسال خواهد شد و همچنین تمامی سفارشاتی که بعد از ساعت 13 ثبت شده باشد در اولین روز کاری بعد از ثبت مرسوله ارسال خواهد شد.

 

جهت رهگیری مرسولات ارسال شده توسط چاپار بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 

پست چاپار

 

3 _ پست پیشتاز

 

 مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 1 الی 4 ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 ثبت شود همان روز ارسال خواهد شد و همچنین تمامی سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ثبت شده باشد در اولین روز کاری بعد از ثبت مرسوله ارسال خواهد شد.

 

جهت رهگیری مرسولات ارسال شده توسط پست پیشتاز بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 

پست پیشتاز

 

 4 - باربری بنان کالا

 باربری بنان کالا

وقتی سفارشات مشتریان از وسایل بزرگ لوازم خانگی باشد بدلیل حساس بودن حمل ونقل این وسایل ،  فروشگاه اینترنتی بنان کالا  محصولات را با ماشینهای باری خودبرای مشتری ارسال میکند و بعد از حرکت هم واحد فروش فروشگاه اینترنتی بنان کالا طی تماسی با تلفن ثابت مشتری زمان تحویل بار و شماره ی راننده را اعلام میکند و بلافاصله بعد از تماس با شماره ثابت ، از طریق شماره رسمی فروشگاه اینترنتی بنان کالا شماره راننده به شماره همراه خریدارمحترم ، پیامک میشود. 

لازم ب ذکر است هزینه حمل بار قبل از ارسال ب خریدار اعلام میگردد و بر روی قیمت محصول اضافه میگردد.

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه خرید لوازم خانگی از بانه | فروشگاه اینترنتی بنان کالا محفوظ می‌باشد. گروه طراحان ووکا