درباره ما

درباره ما

 

ما در  فروشگاه اینترنتی بنان کالا این پیام را به مشتریان و مخاطبان خود هدیه میدهیم  که :

   ما خریدارترین مشتری  ناز  شماییم

و خود را متعهد به انجام آن میدانیم زیرا صعود خود را تنها در جوار شما معنا کرده ایم و میخواهیم با جلب رضایت شما ولی نعمتانمان جزء بهترین ها باشیم.

 

ما در فروشگاه اینترنتی بنان کالا  فارغ از اعلام پیشرفتهای علم و تکنولوژی و...  نیک میدانیم :

 

انسان امروزی به این باور رسیده است که میتواند با آسودگی خاطر و با آرامش بیشتر بدور از دغدغه های شلوغی و ترافیکی و مسمویت هوایی و انواع چالشهای نامساعد دیگر، زیباتر و با کلاستر زندگی کند. زیرا او میداندکه میتواند با پس انداز زمان ، حیات خود را شیرینتر و زندگییش را بارورتر سازد و بجای هزینه ی وقت ارزشمند خود و تحمل مشقتهای سفر برای خرید، در کمال آسودگی خیال در جوار خانواده محصولات مورد نظر خود را انتخاب، خرید و دریافت  نماید.

 

فروشگاه اینترنتی بنان کالا، با علم به این نوآوری اندیشمندانه ی انسان هوشمند امروزی، در راستای تحقق آمال چنین افکار زیبا پسندانه ای خود را مکلف به این امر نمود که بایستی برای نیل به چنین آرمانی جمیل و با در نظر گرفتن حق انتخاب وسیع برای مشتریان نیک اندیش خود، به آنها این امکان را بدهد تا بهترین برند ها را با کیفیت اورجینال و اصل بودن و قیمتهای منصفانه به خانه هایشان هدیه دهند.

 فروشگاه اینترنتی بنان کالا با باور به این اصول اساسی که همان خلق زیبایی زیستن با پس انداز زمان ، آسودگی خیال و آرامش خاطر است و که  تنها در سایه ی اعتماد ، یافتنی میشود اهداف خود را جهت رضایتمندی مشتریان اینگونه بیان میکند:

 

- حق انتخاب گسترده مشتریان در انتخاب کالا با برندهای معتبر

 

- تسویه ی فاکتور خرید اقلا بزرگ در درب منزل

 

- قیمتهای منصفانه

 

- تضمین 130% درصدی اورجینال بودن کالا ، یعنی اگر در هنگام دریافت کالا توسط مشتری توسط کارشناس نصاب و گارانتی احراز شود محصول خریداری شده با توجه به برندش، اصل نمیباشد، فروشگاه اینترنتی بنان کالا جدا از پرداخت کامل 100% اصل مبلغ ، 30% هم اضافه تر از مبلغ پرداختی برای جبران خسارت جهت رضایتمندی و دلجویی  به مشتریان پرداخت خواهد کرد.

 

 فروشگاه اینترنتی بنان کالا ایمان دارد برای بقای خود و صعود به قله ی موفقیت ، به عمل به تعهد کاری و اعتماد مشتریانش نیازمند است و اولین و اساسی ترین قانون فروش که همیشه حق بامشتری است را سر لوحه ی فعالیت خود قرار داده ورضایت قلبی مشتریان از انتخابشان را همان قله ی موفقیت معنا کرده است. تیم اجرایی فروشگاه اینترنتی بنان کالا باور دارند رضایت بدست نمی آید مگر اینکه لذت خرید را به ولی نعمتانمان که مشتریانمان هستند ارزانی داریم، چون میدانیم تنها یک رئیس وجود دارد و آنهم مشتری است.

 

ما به دنبال بدست آوردن قلب شمائیم، پس دستانتان را برای تبریک به انتخابتان به دستان ما بسپارید زیرا یقین داریم از  فروشگاه اینترنتی بنان کالا راضی و لذت خرید را لمس خواهید کرد.

 

  آن که گردانید رو ، زان مشتری                             بخت و اقبال و بقا شد زو بری

 

در جوال نفس خود چندین مرو                            از خریداران خود غافل مشو

                                     رضایت مشتری ، دستور کار ماست.

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه خرید لوازم خانگی از بانه | فروشگاه اینترنتی بنان کالا محفوظ می‌باشد. گروه طراحان ووکا