130% ضمانت اصالت کالا 130% ضمانت اصالت کالا

گارانتی 130% ضمانت اصالت کالا

امروزه کپی کاری در وسایل برقی منزل به امری عادی در بازار تبدیل شده است و با توجه به سود زیاد این کار، بیشتر فروشندگان تمایل به فروش این نوع از محصولات کپی شده دارند. از همه دردآورتر این است که بسیاری از شرکت های ضمانت کننده نیز در پی کسب سود زیاد در این حوزه با گارانتی کردن چندین ماهه و چندین ساله این محصولات بیشتر به توسعه ی این امر کمک کرده اند. اما تشخیص محصول اصلی از کپی بیشتر لوازم برقی منزل به راحتی امکان پذیر است که در ادامه به شرح آن می پردازم اما لازم به ذکر است که فرآیند تشخیص کولر گازی اصل از تقلبی کمی متفاوت است که در انتهای همین مقاله شرح داده شده است.

راه های تشخیص محصول اصلی از کپی و یا تقلبی

 • هر کالایی امکان دارد دارای شناسنامه و کد سریال باشد اما اینکه کدام اصلی است و کدام تقلبی، نیاز به بررسی دارد. دقت کنید سریالی که روی بدنه دستگاه حک شده باشد به معنی معتبر بودن سریال و اصالت کالا نیست و شما باید با یک نرم افزار بارکد خوان نصب شده روی تلفن همراهتان، سریال روی محصول را اسکن کرده و به بررسی نتایج اسکن بپردازید. معمولا محصولات تقلبی دارای کد سریال و یا بارکدهای متفرقه ای هستند که هیچ ربطی به محصول ندارند و مطمئن باشید کالای پیشنهاد شده به شما کاملا تقلبی است حتی اگر دارای گارانتی چندماهه و چند ساله باشد. اما اگر سریال معتبر بود شما را به صفحه ی اصلی کالا در بستر وب سایت تولیدکننده محصول هدایت می کند. پس از هدایت به آن صفحه می توانید به دقت به بررسی تصاویر آن پرداخته و با خود محصول مقایسه کنید و چنانچه کوچکترین اختلافی از لحاظ ظاهری باهم داشتند مطمئن باشید که محصول مربوطه اصلی نمی باشد و از برندهای دیگر جعل شده اند.
 • چنانچه از راه دور قصد خرید دارید و به کد سریال محصول دسترسی نداشتید می توانید با وارد کردن اسم درج شده محصول همراه با مدل دقیق آن، محصول را روی وب سایت تولید کننده پیدا کنید و چنانچه تصاویر وب سایت با تصاویر موجود محصول یکی نبودند از خرید آن امتناع کنید حتی اگر دارای ضمانت بودند.
 • در بسیاری از مغازه ها متاسفانه وقتی مشتری دنبال جنس اصلی با اسم مشخص می گردد از طرف مغازه دار با این جواب روبرو می شود چینی می خواهید یا کره بر فرض مثال مشتری به دنبال یخچال RS51 میگردد فروشنده می گوید چین داریم و کره که معمولا تولید چین را کمتر از قیمت واقعی و جنس کره ای از قیمت واقعی و جنس کره ای را اغراق آمیز و با قیمت بالاتر اعلام می کنند در حالی که کالا اصلی در یک مدل خاص فقط در یک مکان اقدام به تولید می شود.
 •  چنانچه کالایی دارای مدل دقیق و مشخص نبود و فقط متوصل به اعداد و ارقامی مثل "30 هزار سال 2020" در معرفی محصول شد بدانید محصول اصلی نیست و آن را نخرید. باز هم تاکید می کنیم حتی اگر دارای گارانتی معتبر شرکتی بود. این اتفاق بیشتر در حین خرید کولر گازی و جاروبرقی اتفاق می افتد.

 

مقاله مرتبط: راهنمای خرید جهیزیه

راهنمایی کارشناسان

چنانچه محصولی را قبل خریداری کرده اید و از اصل بود آن اطمینان ندارید و با بررسی های صورت گرفته توسط خودتان به نتیجه نرسیدید، می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خودتان در کادر زیر، از راهنمایی های کارشناسان فروشگاه اینترنتی بنان کالا بهره مند شوید. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه به نام و نام خانوادگی تان، اپراتورهای فروشگاه اینترنتی بنان کالا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواند گرفت و راهنمایی های لازم را برای شما ارائه می دهند. ترجیحا شماره همراهی وارد نماید که واتساپ و تلگرام داشته باشد.

130% ضمانت اصالت کالا

فروشگاه اینترنتی بنان کالا با توجه به این نگرانی خریداران محترم در تهیه محصولات اصلی و اورجینال، اقدام به عرضه و فروش محصولات کاملا اصلی و اورجینال با ضمانت 130% اصالت کالا نموده است. تمامی محصولاتی که با این ضمانت عرضه می شوند توسط کارشناسان مجرب و خبره این مجموعه، اصلی بودن آن تایید شده و بنان کالا با اطمینان خاطر این کالای اصلی را با ضمانت 130% در اختیار شما قرار می دهد، یعنی در صورتی که ثابت شود این مجموعه کالای اصلی با این ضمانت را به شما عرضه نکرده است، شما می توانید با ثبت این موضوع در فرم روبرو، فرآیند پیگیری را شروع کرده تا شرکت فارغ از معذرت خواهی و بازپرداخت 100درصدی هزینه محصول خریداری شده به اضافه کرایه ارسال بار آن 30% مبلغ پرداختی را نیز به صورت مازاد بر آن، با نهایت احترام به شما تقدیم می نماید.

تمامی محصولاتی که با 130% ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند، تصاویر آن با اصل محصولی که عرضه می شود یکی است و در زیر آن نیز بارکد و یا QR محصول نمایش داده می شود. با اسکن کردن و کلیک کردن روی آن به صفحه محصول در وب سایت تولیدکننده وصل خواهید شد. جزئیات مشخصات و تصاویر را با آن بررسی و از صحت اصالت کالا آگاه شوید.
قسمت بارکد و یا QR کد محصول به شکل زیر است:​

مراحل این فرآیند به شرح زیر است:

 • 1 پرکردن فرم عودت کالا در صورت اطمینان از اصل نبودن کالا
 • 2 بررسی درخواست اولیه و تماس کارشناسان به شما
 • 3 مرجوع کردن محصول در صورت تایید اولیه توسط کارشناسان بنان کالا
 • 4 بررسی محصول در واحد تخصصی ارزیابی محصول بنان کالا
 • 5 در صورت تایید به کارشناسان، باز پرداخت 130% هزینه کالا ضمانت اصالت کالا

1- پر کردن فرم عودت کالا در صورت اطمینان از اصل نبودن کالا

اولین مرحله در فرآیند عودت محصول با 130% ضمانت اصالت کالا، پر کردن فرم مربوطه در همین صفحه می باشد. لطفا زمانی اقدام به این امر نمایید که از نا اصل بودن کالایی که به دستتان رسیده مطمئن باشید. این اطمینان را محدود به یک احساس و یا یک نظر غیر کارشناسانه از اطرافیانتان نکنید. لطفا ابتدا از طریق اینترنت و با توجه به راهنمایی های صورت گرفته در بالا خودتان جستجو نمایید و چنانچه این اطمینان خاطر در شما به وجود نماید به یک کارشناس خبره اطلاع داده تا محصول را از نزدیک بررسی نماید و صحت اصالت کالا را برای شما محرز کند. در نهایت اگر به این نتیجه نرسدید که کالای شما اصلی می باشد اقدام به پر کردن فرم عودت کالا نمایید. توجه کنید این فرم برای آن دسته از سفارشات پر خواهد شد که با ضمانت 130% اصالت کالا تهیه شده باشند.

 

2- بررسی درخواست اولیه و تماس کارشناسان به شما

پس از پر کردن فرم عودت کالا، اپراتورهای بنان کالا سریعا اقدام به بررسی درخواست شما می نمایند. اولین اقدام در این مرحله بررسی فاکتور سفارش شما است که ایا محصول خریداری شده دارای 130% ضمانت اصالت کالا می‌باشد یا خیر؟ اگر شما محصول را با این ضمانت تهیه کرده باشید فرآیند عودت استارت خورده و اپراتورهای بنان کالا هماهنگی ها لازم جهت ارجاع پرونده به کارشناسان بنان کالا را انجام می‌دهند و به زودی کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و مسئله را به صورت مستقیم با شما بررسی خواهند کرد.

 

3- مرجوع کردن محصول در صورت تایید کارشناسان بنان کالا

پس از برسی های لازم توسط کارشناسان بنان کالا و تائید شدن این مورد که کالای نا اصل به دست شما رسیده است، اپراتورهای بنان کالا با شما تماس گرفته و سریعا فرآیند مرجوعی کالا را از طریق راه های ارسالی موجود پیگیری می نمایند. این عودت به معنای اتمام فرآنید نیست و صرفا جهت ارسال به واحد تخصصی ارزیابی محصول بنان کالا می باشد. توجه داشته باشید که هزینه این بازگشت کالا بر عهده ی گروه بنان کالا می باشد و شما هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

 

4- بررسی محصول در واحد تخصصی ارزیابی محصول بنان کالا

پس از ورود کالا به واحد تخصصی ارزیابی محصول بنان کالا، سریعا کالا توسط کارشناسان، از 2 جهت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اول اینکه این محصول همان محصولی است که برای شما ارسال شده است و با محصول دیگری تعویض نشده باشد. البته این فرآیند در مرحله 2 نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت. دوم اینکه محصول مورد بررسی تخصصی کارشناسان قرار خواهد گرفت و در صورت تائید پرونده کالای مرجوعه شما به مرجله بعد ارجاع داده می شود.

 

5- مرحله نهایی- واریز مبلغ 130% در راستای تعهد بنان کالا

پس از تائید کارشناسان واحد ارزیابی مجموعه فروشگاه اینترنتی بنان کالا، مبنی بر نا اصل بودن کالایی که فروشگاه اینترنتی بنان کالا به شما عرضه کرده است، بر خود واجب می داریم که با نهایت احترام و همراه با عذر خواهی، 100% هزینه پرداخت شده شما برای کالا + 30% مازاد بر آن به همراه کرایه بارهای پرداختی توسط شما را به حسابتان بازپرداخت می نماید. البته احتمال اینکه کالایی با 130% ضمانت اصالت، نا اصل باشد در حد کمتر از یک درصد است و تمام رسالت ما بر این است که شما با کمترین صرف زمان و با بیشترین اطمینان خاطر محصولات اصل را در فروشگاه اینترنتی بنان کالا تهیه نمایید و چنانچه محصولی نا اصل با این ضمانت به دست شما برسد و شما درگیر فرآیند عودت کالا شدید، در سریع ترین زمان ممکن تمامی مراحل را پیش خواهیم برد تا کمترین آزردگی خاطر و ناراحتی را برای شما بوجود بیاوریم.

 18 ماه گارانتی محصولات بزرگ 18 ماه گارانتی محصولات بزرگ

گارانتی محصولات بنان کالا

مشتریان عزیز و گرامی فروشگاه اینترنتی بنان کالا تمامی محصولات برقی لوازم خانگی بنان کالا اعم از ایرانی و خارجی همگی شامل گارانتی و از آن هم مهم تر شامل وارانتی نیز میشوند علاوه بر این ها خبری خوش دیگر این می باشد که هنگام ارسال محصول، کلیه محصولات بیمه نیز می شوند. جهت اطلاع از شیوه ی گارانتی و وارانتی محصولات بنان کالا تقاضا مندیم با ما همراه شوید.

لیست محصولات بزرگ خانگی اعم از :

 1. یخچال
 2. ظرفشویی
 3. لباسشویی                                      
 4. تلویزیون
 5. سینما خانگی
 6. کولر گازی

 

به این صورت که از زمان ثبت سفارش شما عزیزان تا لحظه ی تحویل درب منزل ، تمامی مسئولیت اعم از سلامت و تضمین کیفیت محصول بر عهده فروشگاه بنان کالا می باشد تا محصولی بدون عیب و نقص به مشتریان عزیز تقدیم دارد و پس از آنکه محصولات را سالم و کامل تحویل گرفتید ، از لحظه نصب و راه اندازی کالا و مهر شدن برگه گارانتی توسط نصاب تا 18 ماه بعد ، در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد ، رفع و حل آن برعهده کارشناسان شرکت گارانتی می باشد.

شایان ذکر است که در این مدت 18 ماهه کلیه خدمات به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد شد. و جدا از 18 ماه گارانتی برای تمامی محصولات فوق 5 سال هم خدمات پس از فروش ارائه میگردد و اما دقت فرمایید: که خدمات 5 ساله پس از فروش در خصوص تمامی محصولات فوق، رایگان نخواهند بود.

 

شرایط ابطال گارانتی

 

پیگیری گارانتی یا عودت کالا

 اولین مرحله در فرآیند عودت محصول با 130% ضمانت اصالت کالا، پر کردن فرم مربوطه در صفحه 130% اصالت کالا می باشد. لطفا زمانی اقدام به این امر نمایید که از نا اصل بودن کالایی که به دستتان رسیده مطمئن باشید. این اطمینان را محدود به یک احساس و یا یک نظر غیر کارشناسانه از اطرافیانتان نکنید. لطفا ابتدا از طریق اینترنت و با توجه به راهنمایی های صورت گرفته در بالا خودتان جستجو نمایید و چنانچه این اطمینان خاطر در شما به وجود نماید به یک کارشناس خبره اطلاع داده تا محصول را از نزدیک بررسی نماید و صحت اصالت کالا را برای شما محرز کند. در نهایت اگر به این نتیجه نرسدید که کالای شما اصلی می باشد اقدام به پر کردن فرم عودت کالا نمایید. توجه کنید این فرم برای آن دسته از سفارشات پر خواهد شد که با ضمانت 130% اصالت کالا تهیه شده باشند.

مراحل این فرآیند به شرح زیر است:

 1. پرکردن فرم عودت کالا در صورت اطمینان از اصل نبودن کالا
 2. بررسی درخواست اولیه و تماس کارشناسان به شما
 3. مرجوع کردن محصول در صورت تایید اولیه توسط کارشناسان بنان کالا
 4. بررسی محصول در واحد تخصصی ارزیابی محصول بنان کالا
 5. در صورت تایید به کارشناسان، باز پرداخت 130% هزینه کالا ضمانت اصالت کالا

 

18 ماه وارانتی محصولات کوچک 18 ماه وارانتی محصولات کوچک

وارانتی محصولات بنان کالا

مشتریان عزیز و گرامی فروشگاه اینترنتی بنان کالا تمامی محصولات برقی لوازم خانگی بنان کالا اعم از ایرانی و خارجی همگی شامل گارانتی و از آن هم مهم تر شامل وارانتی نیز میشوند علاوه بر این ها خبری خوش دیگر این می باشد که هنگام ارسال محصول، کلیه محصولات بیمه نیز می شوند. جهت اطلاع از شیوه ی گارانتی و وارانتی محصولات بنان کالا تقاضا مندیم با ما همراه شوید.

لیست محصولات کوچک خانگی اعم از :

 1. آبمیوه گیری
 2. غذاساز
 3. چایی ساز                                      
 4. گوشت کوب
 5. اتو بخار
 6. توستر
 7. همزن
 8. کتری برقی
 9. قهوه ساز

محصولات برقی موجود در سایت بنان کالا بجز  شش قلم محصول که در بالا به آن اشاره شد تمامی دیگر محصولات برقی تا 18 ماه کارت وارانتی به همراه دارند. یعنی در صورت بروز هرگونه ایراد و اشکال در محصولات بنان کالا طی این بازه 18 ماهه، کالای شما با هزینه ی شرکت وارانتی تعمیر  و یا تعویض قرار میگیرد. تعویض هم به این معنا است که دقیقا عین محصول برای شما خریداری میشود و به خدمتتان ارسال میگردد.

 

چگونه کالایی را که خریده ایم میتوانیم قبل تحویل مرجوع کنیم ؟

لازم به ذکر است که در خصوص کالاهایی که توسط باربری شخصی خود فروشگاه بنان کالا ارسال خواهد شد، باربران گرامی محصول خریداری شده را در محل تایید خریدار، تحویل مشتریان عزیز می نمایند که رعایت نکات زیر الزامی است :

 1. پس از رؤیت و اطمینان از ناسالم بودن کالا و یا عدم تطابق با محصول درخواستی، لطفا همان لحظه با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی بنان کالا تماس حاصل فرمایید و ایشان را در جریان امور قرار دهید و  به هیچ عنوان کالا را دریافت ننمایید و کالای موجود در محل را را به باربر عودت دهید. در این صورت، همراهان و مشتریان عزیز می توانند صبوری نموده و منتظر کالای سفارشی خود باشند که مجددا  بلافاصله از سوی فروشگاه اینترنتی بنان کالا برای این عزیزان ارسال میگردد.
 2. در صورتی که مایل به ادامه همکاری نبودند می توانند کلیه هزینه پرداختی خود را دریافت نموده و سفارش خود را کنسل نمایند. 

 

شرایط ابطال وارانتی

 

 

پیگیری وارانتی یا عودت کالا

اولین مرحله در فرآیند عودت محصول با 130% ضمانت اصالت کالا، پر کردن فرم مربوطه در صفحه 130% اصالت کالا می باشد. لطفا زمانی اقدام به این امر نمایید که از نا اصل بودن کالایی که به دستتان رسیده مطمئن باشید. این اطمینان را محدود به یک احساس و یا یک نظر غیر کارشناسانه از اطرافیانتان نکنید. لطفا ابتدا از طریق اینترنت و با توجه به راهنمایی های صورت گرفته در بالا خودتان جستجو نمایید و چنانچه این اطمینان خاطر در شما به وجود نماید به یک کارشناس خبره اطلاع داده تا محصول را از نزدیک بررسی نماید و صحت اصالت کالا را برای شما محرز کند. در نهایت اگر به این نتیجه نرسدید که کالای شما اصلی می باشد اقدام به پر کردن فرم عودت کالا نمایید. توجه کنید این فرم برای آن دسته از سفارشات پر خواهد شد که با ضمانت 130% اصالت کالا تهیه شده باشند.

مراحل این فرآیند به شرح زیر است:

 1. پرکردن فرم عودت کالا در صورت اطمینان از اصل نبودن کالا
 2. بررسی درخواست اولیه و تماس کارشناسان به شما
 3. مرجوع کردن محصول در صورت تایید اولیه توسط کارشناسان بنان کالا
 4. بررسی محصول در واحد تخصصی ارزیابی محصول بنان کالا
 5. در صورت تایید به کارشناسان، باز پرداخت 130% هزینه کالا ضمانت اصالت کالا

 

 

امنیت در پرداخت
اعتماد مشتریان
پشتیبانی 24 ماه
خرید آسان
تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه خرید لوازم خانگی از بانه | فروشگاه اینترنتی بنان کالا محفوظ می‌باشد. گروه طراحان ووکا